Telefon: +90 850 303 99 25

Mail: info@turkbox.com.tr

UPS Yurt Dışı Kargo Gönderimi

UPS Yurt Dışı Kargo Gönderimi

United Parcel Service (UPS, olarak kısaltılmış ve kullanıma sunulmuştur), 1907'de kurulmuş çok uluslu bir Amerikan nakliye ve teslim alma ve tedarik zinciri yönetim şirketi olarak bilinmektedir. Başlangıçta telgraf üzerinde uzmanlaşmış American Messenger Company olarakta bilinen UPS, büyüyerek Fortune 500 şirketlerinden biri haline geldi.

 

Bugün UPS, bir gecede veya iki günde bir kara nakliyesi sunuyor ve paketleri son hızda teslimat yapmak için Amerika Birleşik Devletleri Posta Servisi'ne ileten bir yan kuruluş olan UPS Sure Post aracılığıyla postane kutularına teslimat yapıyor.

 

UPS, ana paket teslimat işine ek olarak, lojistik endüstrisindeki dünyanın en büyük şirketlerinden biridir. Aynı zamanda yan kuruluşu Ups [email protected] aracılığıyla e-ticaret hizmetleri sağlar ve yan kuruluşu UPS Supply Chain Solutions (UPS SCS) aracılığıyla uluslararası nakliye hizmeti sunar. Şirketin merkezi Sandy Springs, Georgia'dadır ve küresel genel merkezi Greenwich, CT'dedir.

 

UPS, gelir bakımından dünyanın en büyük kurye şirketidir; 2016 yılında Avrupa ve Güney Amerika'da yaklaşık 3 milyon müşteriye hizmet veren özel bir paket işletmesi olan Mail Boxes Etc.'yi satın aldı.

 

UPS Kargo Yurtdışı Gönderim Ücretleri

UPS kargo yurtdışı ücretleri mesafeye,gönderilen kargoya ve kargonun hacmi gibi benzer durumlara bağlı olarak değişmektedir.Turkbox olarak sizlere kargolarınızın firmalara ve kargolarınıza göre fiyatlandırmalarını hesaplayarak kolay kullanım sağlamaktayız. UPS yurtdışı fiyatlandırmalarına bakacak olursak birkaç örneği sizlere sunabiliriz.

 

Türkiye’den Almanya’ya Kargo Gönderim Ücreti

 

  • -0.5 kg: 22 €
  • -10 kg: 122,10 €
  • -20 kg: 178.20 € 

 

gibi basit bir fiyatlandırma verebiliriz. Daha fazla bilgi almak için Turkbox sitemizi kullanarak kolay kullanım sağlayabilirsiniz.

 

Türkiye’den Azerbaycan’a Kargo Gönderim Ücreti

 

  • -0.5 kg: 27.50 €
  • -10 kg: 177.10 € 

 

gibi bir fiyatlandırma söz konusudur. Daha fazla bilgi almak için Turkbox sitemizi kullanarak kolay kullanım sağlayabilirsiniz.

 

Türkiye’den Amerika’ya Kargo Gönderim Ücreti

 

  • -0.5 kg: 25.30 €
  • -10 kg: 157.30 €
  • -20 kg: 226.60 € 

 

gibi bir fiyatlandırma söz konusudur. Daha fazla bilgi almak için Turkbox sitemizi kullanarak kolay kullanım sağlayabilirsiniz.

 

UPS fiyatlarını belirleme aşamasında iki kriter etkili olmaktadır. İlk olarak en önemli etken kargonun ağırlığı, ikinci olarak ise kargo hacmi fiyat aşamasında önem arz etmektedir. Kargo firmaları bu ikisini göz önünde bulundurarak sizler için UPS fiyat listesi sunuyor.

 

UPS fiyat hesaplama da kargonun gönderileceği ülkeye göre sonuç veren bir işlemdir. 30 kilo ve üzeri ağırlıktaki gönderileriniz için firma ile birebir görüşme sağlamanız uygun fiyatlama açısından bir şans olabilir.

 

Tüm bu ve benzeri hesaplamalar için websitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.Turkbox olarak sizlere detaylı ve en doğru şekilde hesaplamaları yaparak hizmet sunmaktayız.

 

UPS ile Yurtdışına Güvenle Kargo Gönderin

 

Yurtdışı gönderi yaparken, işinizi anlayan ve gönderilerinizin oraya güvenli bir şekilde, zamanında ve mümkün olan en düşük maliyetle ulaşmasını sağlayacak bir ortağa ihtiyacınız vardır.

 

UPS kargo fiyatları ve hesaplama konusunda Turkbox profesyonel çözümleri sizlerle buluşturmaktadır. Hangi yere göndereceğinize göre değişmesiyle birlikte mutlaka ek durumlara karşı fazla kargo ücreti ödemeniz mümkündür. Bu noktada kargo ücretleri gönderilecek olan ürünün ağırlığına ve ölçülerine göre hesaplanmaktadır. 200'den fazla ülkeye kargo taşımacılığı yapan UPS kargo fiyatları ve hesaplama konusunda genel hizmet,yardımcı olmak üzere sitemizde bir hesaplama aracı barındırmaktayız.

 

Kargo Ücreti ve Fiyatını Etkileyen Etmenler

 

Tüm kargo firmalarında olduğu gibi UPS kargo fiyatlarını ekstra olarak etkileyen faktörler de bulunmaktadır. Bunların başında paketleme gelmektedir. Yanlış paketleme kargonuzun fazla yer işgal etmesine sebep olacak ve kargo fiyatını artıracaktır.UPS yurtdışı kargo ücretlerinde başı çeken paketleme problemi hem kargo firması hem de sizin açınızdan fazla külfet anlamına gelecektir. Bu yüzden daha doğru kargolama açısından UPS’in websitesi üzerinden paketleme hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Diğer faktörler ise ağırlık ve hacimdir. Eğer hacim olarak kapılanılan yer ağırlıktan daha fazlaysa bu noktada fiyatlandırma hacim üzerinden yapılacaktır. Bu nedenle önerimiz UPS firmasının web sitesi üzerinden verdiği paketleme püf noktalarını okumanız olacaktır. Bu sayede hem kargonuzu nasıl paketleyeceğinizi öğrenmiş olur hem de kargo ücretinizde fazlasıyla indirim yakalamış olursunuz.

whatsapp