+90 505 996 02 39
info@turkbox.com.tr
English

UPS Kargo Takip


UPS Kargo takibi nasıl yapılır?

 

Uluslararası bir UPS paketini takip etmek birkaç şekilde yapılabilir. Ship24 gibi bir üçüncü taraf izleme web sitesi veya UPS web sitesi iki seçenektir. UPS takip numarasını web sitesine girerek yurt dışı veya yurt içi paketinizi takip etmeye başlayabilirsiniz.

Giderek küreselleşen bir dünyada, evrensel çoklu kurye takip sistemleri giderek daha önemli hale geliyor ve Ship24, AI destekli, uçtan uca gerçek takip hizmetleriyle ön planda. Bu, kuryelerin takip edebileceği anlamına gelir!

UPS takip numaranızı bularak UPS yer takibinizi alabilirsiniz. Bu UPS takip numarasıyla, her yerde, her zaman, 7/24 en son takip bilgilerini almak için UPS resmi web sitesine gidebilir veya bir üçüncü taraf takip sitesi (örneğin Turkbox.com.tr) kullanabilirsiniz.

Seçtiğiniz takip sitesinde 10 adede kadar UPS Yer Takip Numarasını kopyalayın veya girin ve teslimatınızla ilgili ihtiyacınız olan tüm takip bilgilerini alın. Takip numaranızı girerek, UPS Posta, Paket ve Gönderi teslimatınız için ihtiyaç duyduğunuz en son takip güncellemelerini alacaksınız.


UPS Kargo Fiyatları ne kadar?

 

UPS Bireysel Gönderici Çözümleri, evinizden veya yakındaki bir UPS konumundan gönderi yapmanıza ve ardından taşıma halindeyken paketi takip etmenize ve yönetmenize olanak tanıyan araçlar ve teknoloji sağlar. Bunun elbette bazı ücretleri vardır. Peki, UPS Kargo Fiyatları ne kadar?

Doğrudan UPS gönderisini kullanırken, istediğiniz hizmet için ödeme yapmanız gerekir. Ancak, bir mağazada veya çevrimiçi pazarda alışveriş yaptığınızda, satıcılar genellikle sizin için UPS gönderi ücretini ödemeyi teklif eder. Bu, birçok nedenden dolayı olur, ancak esas olarak, ücretsiz nakliye dahil olduğu için ürünü satın almayı daha çekici hale getirmek içindir. UPS gönderisi sunmak, müşterilerin UPS'in müşterilerine sunduğu güven ve güvenilirlik nedeniyle ürünlerinin teslim edileceğinden emin oldukları anlamına gelir.

Belirli bir tutar söylemek mümkün değildir fakat daha net bilgileri ilgili kargonun web sitesinden öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Turkbox firması da size destek sunacaktır.


UPS Kargo kaç günde gelir?

 

UPS, Cumartesi günleri kişisel ve ticari paketler için, Pazar günleri ise yalnızca kişisel paketler için teslimat yapar. Genellikle 20:00'ye kadar teslim edilen paketler mevcuttur. Paketlerinizin nerede olduğunu takip etmek için UPS’in evrensel izleme sistemini kullanın, böylece her adımdan haberdar olabilirsiniz.

Çoğu bölgede 1-2 iş günü içinde öğlen 12'den önce bir paket teslim edilebilmektedir. Daha ucuz bir ekspres teslimat olarak, 1-2 iş günü içinde gün sonuna kadar garantili teslimatı seçebilirsiniz. UPS, çok uluslu paket teslimatı ve lojistiğinde liderdir, ancak son derece rekabetçi olan sektörde, paketlerinizi kiminle göndereceğinizi seçmek hem alıcılar hem de satıcılar için zordur.

Kuryeler arasında seçim yapmak zor bir karar olsa da, iyi haber şu ki paketinizi takip etmek zor değil! Paketiniz kiminle gönderilirse gönderilsin, aynı anda 10 adede kadar paketi takip edebilirsiniz. İnsanlar nerede olurlarsa olsunlar ve hangi ülkede olurlarsa olsunlar UPS gönderilerinin ayrıntılarına erişmek istediklerinden, takip yeteneği alıcılar ve satıcılar için standart bir gereklilik haline geldi.

Amazon, ürünleri teslim etmek için UPS dahil birkaç farklı taşıyıcı kullanır. Aslında, Amazon Prime (pazardaki belirli ürünler için ertesi gün teslimat sunan bir hızlı teslimat seçeneği), birinci sınıf teslimat hizmeti için neredeyse yalnızca UPS'i kullanıyor. UPS, yalnızca alışılmadık derecede yüksek teslimat hacmi olduğunda kullanılmaz ve geçici olarak diğer kuryeler kullanılır.

Bu durumda, Amazon Prime siparişiniz için aldığınız Amazon takip numarasını kullansanız bile UPS ile paketinizi takip edemeyebilirsiniz. Ancak, paketiniz ister UPS tarafından, 1.200'den fazla kuryeden biri tarafından depolanıyor olsun, paketinizin ilerlemesini izlemek için evrensel sistem izleme web sitesinde Amazon takip numaranızı kullanabilirsiniz.