Telefon: +90 850 303 99 25

Mail: info@turkbox.com.tr

DHL Yurt Dışı Kargo Takip

DHL Yurt Dışı Kargo Takip

DHL Kargo Takip

 

DHL Kargo takibi nasıl yapılır?

 

DHL Kargo güçlü müşteri ilişkileri kurmaya odaklı bir kurumdur. Teslimattan teslimata kadar size tüm avantajları sunar.

DHL Kargo yardımıyla kolinizin tam yerine ve zamanında ulaşacaktır. Bu süreçte elbette sizler de kargo takibi yapabilirsiniz. Takip numaralarınızı DHL kargo şirketinin resmi sayfasında ilgili yere girin. Gönderiyi DHL Express referansıyla takip edin. Bu sayede Ulusal ve uluslararası ekspres gönderilerinizi takip edin. Tek bir tıkla DHL Express ile ihracat ve ithalat işlemlerinize genel bir bakış elde edin.

https://www.dhl.com/tr-tr/home.html adresindeki gönderi takibinde veya Post & DHL uygulamasında gönderi numaranızı girerek canlı takibi çağırabilirsiniz. Not: Canlı izlemenin, gönderinizin tam rotası hakkında herhangi bir bilgi sağlamadığını ve yalnızca teslimat gününde kullanılabileceğini lütfen unutmayın.

 

DHL Kargo Fiyatları ne kadar?

 

DHL kargo fiyatları ve hesaplamaları çok önemlidir. Pek çok faktörün rol oynadığı bu alanda fiyatlandırma konusunda net bir fiyat göstergesinden bahsetmek mümkün değildir. Şirket genellikle fiyatı ağırlığa göre belirlemeyi önerir. Fiyat Öğrenme Sürecini, firmanın resmi web sitesindeki fiyat tekliflerini inceleyerek çok hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Eşyalarınızın ağırlığı çok önemli bir faktördür. DHL Express, ABD doları cinsinden ücretlendirilir. Dolayısıyla dolar kurundaki bir artış fiyatlarındaki artışı da etkiliyor. DHL kargo hizmetini çok daha üst düzeyde kullanmanızı sağlar. Quick Shipper, hızlı ve güvenli uluslararası nakliye hizmeti sağlama konusunda profesyonel bir iş çıkarır. Daha detaylı bilgileri aynı zamanda www.turkbox.com.tr sitesinden öğrenebilirsiniz.

 

DHL Kargo kaç günde gelir?

 

Yurtiçinde bir paket genellikle sevkiyattan 1-2 iş günü sonra alıcıya teslim edilir. Bazı durumlarda daha uzun sürebilir - örneğin resmi günlerde. DHL, paketleri Pazartesiden Cumaya 07:00 ile 18:00 arasında teslim eder. Ancak bazı semtlerde, arabalar sabah 9 veya 10'a kadar yüklenmez. Teslimatlar Cumartesi günleri 08:00 - 18:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

Paketlerinizi bir Paket İstasyonuna veya şubeye teslim ettirin, bir depolama yeri veya komşular belirtin veya paketlerinizi yeniden yönlendirin. Her gönderi için ayrı ayrı mı yoksa tüm gönderiler için kalıcı olarak paket teslimat hizmetinden yararlanmak isteyip istemediğinize kendiniz karar verirsiniz. Bir alıcı olarak, "Gönderi verilerinizi kısa süre içinde bekliyoruz" durumu oluşursa bu durum hakkında endişelenmenize gerek yok. Çevrimiçi mağazadan bir paket gönderildikten sonra, DHL paketi genellikle 6 ila 12 saat sonra işleme koyar.

Uluslararası gönderiler için teslimat süreleri, diğer şeylerin yanı sıra, varış ülkesine bağlıdır. Kesin saatleri doğrudan DHL'den talep edebilirsiniz. Ancak DHL teslimatı garanti etmez, bu da teslimatın bireysel durumlarda daha uzun sürebileceği anlamına gelir. Ancak kural olarak bundan DHL'e karşı herhangi bir talep doğmaz. Bir çevrimiçi mağazada ekspres kargoyu seçerseniz durum farklıdır. Örneğin Amazon Prime, ertesi gün teslimatı garanti eder.

DHL'de gönderiyi takip ederek gönderinin tam süresini ve tahmini teslimat süresini öğrenebilirsiniz. DHL paketinizi 18:00 - 20:00 ve 19:00 - 21:00 saatleri arasında teslim ettirebilirsiniz. Ancak DHL, başlangıçta yalnızca 20 büyükşehir bölgesinde akşam hizmetini sunuyor. Bu yılın ortasına kadar oradaki müşterilerin kullanımına sunulmalıdır.

DHL Kargo ile her zaman güvende olduğunuzu bilmenizde fayda vardır.

whatsapp