Telefon: +90 850 303 99 25

Mail: info@turkbox.com.tr

Yurtdışına Kargo Kaç Günde Ulaşır?

Yurtdışına Kargo Kaç Günde Ulaşır?

Dünyadaki sınırların yavaş yavaş kalktığının farkında mısınız? Tabi burada sınırların kalmasından kastımız somut olarak değil elbette, sanal ortamlarda; ülke sınırı, dil, din, renk, cinsiyet, millet fark etmeden insanlar hiçbir sınırlandırılmaya maruz kalmadan karşılıklı iletişim ve etkileşim halindeler. Bu ufkumuzu genişleten daha özgür hissetmemizi sağlayan mesafeleri yakınlaştıran harika bir konfor. Bu konforu yaşamamızın başlıca nedeni tabi ki teknolojinin getirdikleri, bize kattıkları. Eskiden şehirlerarası ulaşım günlerce sürerken günümüzde insanlar 1 saat içinde ülke değiştirme lüksüne sahipler. Zaman değişiyor, ihtiyaçlar değişiyor, yaşam şekilleri değişiyor. Değişen zamana ayak uydurmak adına insanlar ve işletmeler zamanın gerekliliklerine göre şekil alıyor.


Değişimin bir etkisi olarak alışveriş alışkanlarımız da yeniden şekillendi. Önceden çarşı pazar gezerek yaptığımız alışverişleri şimdi istediğimiz konumdan ve yerden sadece telefonlarımızı kullanarak sanal marketler ve e-ticaret siteleri üzerinden hatta istediğimiz ülkeden satış yapan satıcılardan yapabilmemiz mümkün. Hal böyle olunca sınırları kalkan etkileşimin fazlalaşmasına bağlı olarak insanlar somut etkileşim içinde olmaya ihtiyaç duyuyorlar. İnsanların somut etkileşimde bulunmasına da aracılık eden kuruluşlar yurtdışı kargo hizmetleri verenler oluyor. Değişen zamana göre hizmet politikalarını güncelleyen kargo şirketleri yurtdışı kargo gönderilerinde oldukça yol kat etmiş durumdalar. Neredeyse yurtdışına gönderdiğiniz kargolar, yurtiçi kargolarla aynı zamanda adreslere teslim edilme aşamasına gelmişlerdir. Tabi bunda yurtdışı gönderi sayılarının artma oranının da etkisi büyüktür.


TurkBox İle En Kısa Sürede Yurtdışına Kargo


Özellikle e-ticaret sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan satışların kargo paketleri ile kurumsal işletmelerin yurtdışına göndermek istedikleri paketlerin zamanında ve hızlı bir şekilde adrese teslim edilmeleri müşteri memnuniyetinin sağlanıp gelirin artması için çok önemlidir. Bu sebeple ticari amaçla yurtdışına kargo göndermek isteyenler yurtdışına kargo kaç günde ulaşır sorularına cevap aramakta. Gönderilerinin zamanında alıcılarına ulaşmasında oldukça titiz ve seçici davranmaktadırlar. Yurtdışı kargo paketlerinin en kısa sürede teslim edilmesi gerek kargo şirketlerine olan memnuniyeti arttırmakta gerek sanal ticaretle uğraşan girişimlerin müşteri memnuniyetlerinin armasını sağlamakta. Dolayısıyla bu süreçten memnun kalınması durumunda her iki taraf içinde karşılıklı çalışma sıklığı artmaktadır.


Yurtdışına kargo kaç günde ulaşır sorusuna gelecek olursak, öncelikle bu süreci etkileyen çeşitli faktörler olduğunu söyleyebiliriz. Örneğin; paketinizi göndermek istediğiniz ülkenin mesafesi, bu ülkeye kalkan uçak sefer sayısı ya da bu ülkeye giden paket yoğunluğu, ülkende yaşanılan istisnai durumlar, kargo şirketinin çalışma prensipleri gibi konular kargonuzun teslim edilme sürecini doğrudan etkilemektedir. Bazen olağan üstü durumlarda teslim sürecinin uzamasına sebebiyet vermektedir. Mesela gönderinizin gideceği ülkede aniden ortay çıkan bir krizin yaşanması, savaşın çıkması, salgın hastalık varlığı paketinizin teslim süresini uzatacak faktörler arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra paketinizin kısa sürede teslim edilmesini istiyorsanız seçeceğiniz kargo şirketinde titiz davranmanız gerekir.


Yurtdışı kargolarının hızlı bir şekilde teslim edilebilmesi için seçilecek kargo firması son derece önemlidir. Kargonuzda hızlı teslimat istiyorsanız işini ehliyle yapan, çalışma prensibi olan ve buna bağlı kalan firmaları tercih etmeniz gerekir. Ayrıca firmanın yurtdışına kargoları ne şekilde transfer ettiğinin de araştırmasını yapmalı, yurtdışı kargo transferlerinde hava yolunu kullanan aynı zamanda bu işi uygun fiyat tarifeleri üzerinden yürüten kargo şirketlerini tercih etmelisiniz. Bu işi gerçekten hakkıyla yapan bir şirket bulduğunuzda yurt dışına kargo göndermenin abarttığınız kadar sorun teşkil eden bir durum olmadığını görecek, kargoların sorunsuz ve hızlı teslim edilme sürecini şaşkınlıkla izleyecek ve süreçten memnun kalacaksınız. 


Yurtdışına Hızlı ve Uygun Kargo Gönderimi


Yurtdışına hızlı ve uygun fiyata sorunsuz kargo gönderimi gerçekleştirmek için https://www.turkbox.com.tr/ internet sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sektörde profesyonelce faaliyet gösteren firmamız bu sürecin tüm aşamalarında yanınızda olup paketinizin en kısa sürede istediğiniz adrese teslim edilmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda herhangi bir sebeple teslimi gerçekleşmeyen paketlerin iade sürecini başlatıp size aldığımız şekilde geri iadesinin yapılmasını da sağlamaktayız. Yurtdışına kargo gönderimi ile ilgili tüm detaylar, ülke bazlı yaşanabilecek istisnai durumlar için online danışma hattımızla ya da whatsapp destek hattımızla iletişime geçip tüm sorularınıza kısa zamanda detaylı cevaplar alabilirsiniz. 


Turkbox ailesi olarak yurtdışına göndermek istediğiniz kargo paketlerinizi bize teslim ettiğiniz anda en kısa sürede istenilen adrese ulaştırılacağından hiç şüpheniz olmasın. Paketlerinizin teslim sürelerini öncelikle kargonun gideceği ülkenin mesafesi sonra o ülkenin tüm dünyayla etkileşim durumu ya da o ülkeye yollanan kargo paketlerinin sayısı etkileyecektir. Ancak genel olarak teslim aldığımız yurtdışı kargo paketlerinizi; Almanya başta olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine 1 ila 2 iş günü içerisinde, Amerika’ya 2 ya da 3 gün içerisinde, diğer ülkelere ise ortalama 1 ila 5 gün içerisinde teslim etmekteyiz. Teslimatla ilgili sizin şartlarınıza göre kesin ve net bir bilgi almak için canlı destek hattımızdan ya da whatsapp danışma hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Verdiğimiz teslimat bilgilerinin ortalama süreler olduğunu en detaylı bilgiyi bizimle iletişime geçerek alabileceğinizi önemle hatırlatırız.

whatsapp