Telefon: +90 850 303 99 25

Mail: info@turkbox.com.tr

Türkiye'den Amerika'ya & Amerika'dan Türkiye'ye Kargo Gönderimi

Türkiye'den Amerika'ya & Amerika'dan Türkiye'ye Kargo Gönderimi

Amerika, Türkiye’nin sık iletişimde olduğu ülkelerdendir. Amerika'da yaşayan, eğitim gören, orada şirketinin şubeleri olan ya da Amerikalı şirketlerle ortak işler yapan, e-ticaret siteleri aracılığıyla Amerika’ya satış yapan pek çok vatandaşımız ya da işletmemiz vardır. Amerika’ya kargo gönderip Amerika’dan kargo almak işinin ehli profesyonel yurtdışı kargo firmalarıyla çalışıldığı sürece sorun olmaktan çıkmaktadır. Ekspres yurtdışı kargo firmaları aracılığıyla iki ülke arasında gönderi gelme ya da ulaşma süresi 1 ila 3 gün arasında değişmektedir. Yurtdışı kargo gönderilerinizin uygun fiyatla, güvenilir ve hızlı şekilde taşınması çok önemlidir. Günümüzde Amerika’ya gönderi taşıyan pek çok yurtdışı kargo firması mevcuttur. Sıkıntılı bir gönderim süreci yaşamamanız için önemli olan sizin gönderi tercihinizi doğru firmadan yana kullanmanızdır. Bizler Turbox ailesi olarak Amerika’dan Türkiye’ye Türkiye’den Amerika’ya kargo gönderileriniz için en düşük fiyat garantisi ve kaliteli, güvenilir, hızlı ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla aynı zamanda gönderilerinizin her anından sizi 7 gün 24 saat bilgilendirerek gönderilerinizin adrese teslimatını gerçekleştirmek üzere çalışan yurtdışı kargo firmasıyız. Kafanıza takılan her konuda bilgi almak ve bizi daha yakından tanımak için https://www.turkbox.com.tr/ adresli internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Türkiye’den Amerika’ya Kargo Nasıl Gönderilir?


Global çağlarda yaşadığımız bu günlerde mesafeler günden güne sorun olmaktan çıkmakta. İnternet kullanımının dünyanın her bölgesinde yaygın olarak kullanılmaya başlanmasıyla ve sanal alışverişlerin büyük sükse yapmasıyla ülkeler arası kargo gönderme ihtiyaçları fazlasıyla artış göstermiştir. Sanal alışverişlerin yanı sıra yurtdışında eğitim gören öğrenciler, eş, dost, akraba, ya da iş ortaklarının da uluslararası kargo faaliyetlerinin gelişmesine katkısı büyük. Amerika’da Türkiye’nin bu anlamda oldukça fazla etkileşim kurduğu ülkelerden biri olarak Türkiye’den Amerika’ya kargo göndermek isteyenlerin sayısı epey fazla. Yurtdışına kargo göndermek; doğru, güvenilir, ekonomik ve hızlı çalışan firmayı bulduğunuz zaman sorunsuzca tamamlanan bir süreçtir. Bunun aksi olduğu durumda sancılı bir süreçle karşılaşma ihtimaliniz de mümkündür. Bu konuda pişmanlık yaşamamak adına https://www.turkbox.com.tr/ internet sitemizi ziyaret ederek bizi yakından tanıyabilirsiniz. Turkbox ailesi olarak müşterilerimize gönderilerini teslim alınmasından önce başlayarak tesliminden sonraki sürece kadar her anlamda teknik bilgi ve destek sağlamaktayız. Amerika’ya göndermek istediğiniz gönderilerinizin Türkiye’nin neresinde olursanız olun web sitemiz üzerinden girişinizi yaparak, gönderinizin fiyatını hesaplayarak, gerekli güvenlik sertifikalarına sahip sitemiz üzerinden ödemelerinizi kredi kartı, banka kartı ya da havale yöntemlerinden biri ile yaparak gönderi numarası sahibi olabilirsiniz. Bu gönderi numarası ile paketinizi hiçbir ücret ödemeden en yakın Yurtiçi kargo şubesine teslim ederek bize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Paketiniz bize ulaştıktan sonra gönderi numaranız ile tüm süreçleri web sitemiz üzerinden istediğiniz an takip edebilirsiniz.


Amerika'dan Türkiye’ye Nasıl Kargo Gönderilir?


Amerika’da yaşayan vatandaşlarımızın, yakınlarının, tanıdıklarının ya da Türkiye ile iş yapan Amerikalı şirketin özetle bireysel ya da kurumsal paketi olup Türkiye’ye göndermek isteyenlerin artık eskisi gibi büyük bedeller ödeyip günlerce teslimat yapılmasını beklemeleri tarih oldu. Günümüzde Amerika’dan Türkiye’ye kargo göndermek mümkün. Burada dikkat edilmesi gereken gönderilecek ürünün iki ülkenin de gümrük mevzuatlarına uygun olmasıdır. Bu konuda yeterli bilgiye sahip olmadığınızı düşünüyorsanız https://www.turkbox.com.tr/ adresli internet sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Turkbox ailesi olarak işini profesyonelce yapan ekibimiz ülkeden ülkeye değişen gümrük yasalarını yakından takip etmekte bu doğrultuda siz değerli müşterilerimize gerekli desteği vermektedir. Gümrük yasasına uyan ihracat, ithalat malzemeleri, evrak, doküman, zarf, fiyat teklifi, katalog gibi ürünler Amerika’dan Türkiye’ye kolaylıkla gönderilebilmektedir. Burada ürünlerin ağırlığı fiyatlandırma açısından ekstra önem taşımaktadır. 30 kg’ı geçen ağırlıklar için farklı fiyatlandırma istenip gümrüklerde bu ağırlıktaki ürünlerden ekstra vergi alınmaktadır. Amerika’dan Türkiye’nin her şehrine paketiniz normal şartlar altın 1 ila 3 gün arasında ulaştırılmaktadır. Ancak gümrükte sorun çıkarsa ya da resmî tatil günlerine denk gelirse bu süreç esneme göstermektedir. Amerika’dan Türkiye’ye kargo gönderimiz için Turkbox’u tercih etmeniz durumunda paketinizin tüm süreçlerini size verilen gönderi numarası aracılığı ile web sitemiz üzerinden isteğiniz zaman ve sıklıkta kontrol edebilirsiniz. Bunun dışında sürecin başlamasından tamamlanma anına kadar her türlü soru ve sorunlarınla ilgili internet sitemiz üzerinden canlı destek hattımız ya da whatsapp iletişim hattımız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye’den Amerika’ya Kargo Fiyatı Nasıl Hesaplanır?


Türkiye’den Amerika’ya göndermek istediğiniz paketin fiyatının belirlenmesinde en önemli faktörlerden biri gönderiyi taşıyacak olan yurtdışı kargo firmasının fiyat politikasıdır. Turkbox olarak kargolarınızı uygun fiyatlarla dünyanın birçok bölgesine hızlı ve güvenli bir şekilde taşıdığımızı önemle hatırlatmak isteriz. Türkiye’den Amerika’ya göndereceğiniz kargo fiyatını https://www.turkbox.com.tr/ internet adresimize girerek ana sayfada bulunan hesaplama şablonunu kullanarak öğrenebilirsiniz. Burada gönderilecek ülke olarak Amerika seçmeniz gerekecektir. Sonrasında paketinizin ağırlığını ya da sistemin hacim hesaplamasını yapması için gerekli verileri girmeniz gerekecektir. Yurtdışı kargo fiyatları hesaplanırken hacim ya da ağırlık dikkate alınır. Hacim değeri büyükse hacim baz alınır, ağırlık fazla ise ağırlık baz alınır. Bu bilgiler doğrultusunda ağırlığı 30 Kilograma kadar olan gönderilerinizin fiyatlarını sitemiz üzerinden istediğiniz an öğrenebilirsiniz. Eğer gönderiniz 30 kilogramın üzerinde bir ağırlığa sahipse ek gümrük vergileri gibi ekstra ödemeler çıkacaktır. Bunun ile ilgili net fiyat bilgisi alabilmek adına sitemiz üzerinden canlı destek hattımız ya da whatsapp iletişim hattımız aracılığıyla bizimle iletişime geçerek bu konuda daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Amerika’ya gidecek gönderilerinizde ağırlığın yanı sıra kargo gönderim seçeneği de fiyatı değiştirebilmektedir. Kargonuzu gönderirken hava yolu yerine başka seçenekleri değerlendirirseniz gönderinizi daha uygun fiyata gönderebilirsiniz fakat teslim süresi oldukça uzar bu da gönderi güvenliğini riske atar.

whatsapp