+90 505 996 02 39
info@turkbox.com.tr
English

Turkbox garantisiyle Avrupa’ya kargo göndermek artık hem çok kolay hem çok ucuz. https://www.turkbox.com.tr/ adresli internet sitemize girerek hemen kargonuzu gönderme sürecinizi başlatabilirsiniz. Kargo gönderimi ile ilgili tüm detaylar için online danışma ya da whatsapp iletişim hattımızdan ücretsiz destek alabilirsiniz. Kargonuzun durumunu istediğiniz her an sitemizden gönderi kodunuzla takip edebilirsiniz.

 

Avrupa'ya Kargo Fiyatları Ne Kadar?

 

Avrupa ülkelerine kargo gönderimi yapmadan önce merak edilen en önemli konu, elbette kargo gönderilecek ülke için kargo fiyatının ne kadar olduğudur. TurkBox olarak kargo ve taşımacılık sektöründe en uygun fiyatlarla Avrupa ülkelerine kargo gönderimi yapmaktayız. Aşağıdaki başlıklarımızda Avrupa ülkelerinin kargo ücret fiyatlandırmalarını etkileyen faktörleri inceleyebilirsiniz.

 

İtalya'ya Kargo Fiyatları

 

İtalya, Türkiye ile etkileşimi yüksek olan ülkelerden biridir. Hem ithalat-ihracat kapasitemizin hem de İtalya’da yaşayan Türk vatandaşların sayısının fazla olması sebebiyle ülkemizden İtalya’ya yoğun bir kargo trafiği vardır. İtalya kargo fiyatları gönderilecek paketin kaplandığı alan ve ağırlıkla doğru orantılı şekilde değişmektedir.

 

Belçika'ya Kargo Fiyatları

 

Belçika’ya kargo göndermek istediğinizde Turkbox firmamızın havayolu taşımacılığı imkanlarından faydalanarak gönderilerinizin bir ya da iki gün içerisinde alıcısına ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Belçika’ya kargo fiyatları firmamız bünyesinde verilen kaliteli hizmete kıyasla oldukça ucuzdur. Uygun fiyat, güvenli ve hızlı teslimat Turbox’u yurtdışına kargo göndermek isteyenler için vazgeçilmez yapmaktadır.

 

Almanya'ya Kargo Fiyatları

 

Almanya şüphesiz Türkiye’nin tüm dünya ülkeleri arasından en çok etkileşim kurduğu ülkedir. Hem milyonlarca Türk vatandaşına ev sahipliği yapmakta hem birçok iş insanın yatırımlarını bünyesinde barındırmaktadır. Bu sebeple Türkiye’den Almanya’ya kargo sayısı oldukça fazladır. Almanya’ya kargo fiyatları diğer ülkelere göre daha ucuz hesaplanmaktadır. Bunun başlıca sebebi Almanya’ya kargo göndermek isteyenlerin sayısının fazla olmasına paralel olarak daha sık uçak seferlerinin olmasıdır.

 

Hollanda'ya Kargo Fiyatları

 

Hollanda’ya göndermek istediğiniz kargolar için öncesinde https://www.turkbox.com.tr/ internet adresimizi ziyaret ederek online danışma hattımızdan kargo gönderme süreçleri ile ilgili tüm detayların bilgisini alabilir, kargo gönderim sürecinizi online olarak başlatabilirsiniz. Hollanda’ya kargo fiyatlarını etkileyen temel faktör kargo paketinizin ağırlığı ya da kapladığı alandır. Ağırlık arttıkça kargonuzun gönderim bedeli de artacaktır.

 

Fransa'ya Kargo Fiyatları

 

Yurtdışına kargo gönderme sanılanın aksine günümüzde eskiye nazaran daha basit ve ucuzdur. Fransa’ya kargo fiyatları, kargonuzu göndereceğiniz şirketin fiyat politikalarına ve göndermek istediğiniz paketinizin ağırlığına göre değişmektedir. Bu sebeple kargo paketinizin ağırlığını ya da hacmini mümkün mertebe azaltmanızda fayda vardır.

 

İspanya'ya Kargo Fiyatları

 

Dünya üzerinde geçerli bir popülariteye sahip İspanya’ya havayolu hizmeti veren taşımacılık şirketleri vasıtasıyla birkaç gün içerisinde teslim edilmek üzere kargolarınızı gönderebilirsiniz. İspanya’ya kargo fiyatlarını en aza indirmek için gönderinizin ağırlığını azaltmalı, kolilemesi ürünle aynı boyutta ya da üründen biraz büyük olacak şekilde yapmalısınız.

 

Danimarka'ya Kargo Fiyatları

 

Danimarka kargo fiyatlarını etkileyen faktörler arasında; taşımacılık firmasının fiyat politikası, ürünün ağırlığı, ürünün hacmi, Türkiye’den kalkan uçak sefer sayısı gibi pek çok faktör etkili olmaktadır. Kargo fiyatının düşmesi için burada dikkat edilebilecek en önemli nokta kargo paketlemesinin doğru yapılmasıdır.

 

İsveç'e Kargo Fiyatları

 

İsveç’te yaşayan göçmenlerin sayısının büyük çoğunluğunun Türkler’ den oluşması sebebiyle İsveç’e ülkemizden kargo trafiği yoğundur. İsveç’e kargo fiyatlarını düşürmek için öncellikle paketleme işleminizi bilinçli yapmanız çok önemlidir. Sonrasında uygun fiyat politikası olan taşıyıcı firma ile anlaşma yapmalısınız. Ancak kargo firması seçerken asla tek kriteriniz fiyat olmamalı, ucuz diye seçtiğiniz firma kargonuzu çok uzun sürelerde teslim edebilir hatta kaybolmasına sebebiyet verebilir.

 

Norveç' e Kargo Fiyatları

 

Norveç’e kargo gönderirken seçtiğiniz firma çok önemlidir. Kargo firmasının gönderinizi uygun fiyatlarla, hızlı ve güvenilir bir şekilde alıcısına teslim etmesi gerekir. Norveç’e kargo fiyatları hesaplanırken paketin ağırlığının yanı sıra taşıyı firmanın fiyat politikası da önem taşımaktadır.

 

Avusturya'ya Kargo Fiyatları

 

Avusturya’ya kargo gönderme ihtiyacınız olduğunda paketinizin güvenle ve hızlı bir şekilde yerine ulaşması amacıyla havayolu taşımacılığı kullanan şirketleri seçmenizi tavsiye ederiz. Turkbox bu konuda kaliteli hizmet anlayışı ve uygun fiyat avantajlarıyla hizmet vermektedir. Bizimle https://www.turkbox.com.tr/ adresimiz üzerinden iletişime geçebilir Avusturya’ya kargo fiyatları için sitemizde bulunan hesaplama şablonumuzdan faydalanabilirsiniz.

 

İrlanda'ya Kargo Fiyatları

 

Turbox, siz değerli müşterilerine yurtdışı taşımacılık hizmeti veren profesyonel bir firma olarak İrlanda’ya kargo fiyatlarını sitemiz üzerinden anında öğrenme imkanı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra İrlanda’ya kargo göndermek isteyen herkese kafalarına takılan soru işaretleri ile ilgili müşteri danışmanlarımız aracılığıyla destek olmaktayız. Kargolarınızı uygun fiyatlarla alıcılarına kısa sürede teslim etmekteyiz.

 

Çek Cumhuriyeti Kargo Fiyatları

 

Çek Cumhuriyetine kargolarınız firmamız Turkbox garantisiyle 1gün ile 3 gün arasından güvenli bir şekilde ulaştırılmaktadır. Çek Cumhuriyeti kargo fiyatları, gönderinizin ağırlığıyla doğru orantılı değişmektedir. Firmamız en fazla 30 kg’a kadar olan gönderilerinizin fiyatını web sitemizden hesaplama imkanı vermektedir. Firmamızın online danışma hattından gönderileriniz ile ilgili tüm detayları öğrenebilirsiniz.

 

Macaristan'a Kargo Fiyatları

 

Macaristan’a kargo fiyatlarını öğrenmek için firmamızın https://www.turkbox.com.tr/ İnternet sitesinde bulunan Yurtdışı kargo fiyatı hesaplama şablonundan gönderi yapılacak ülkeyi Macaristan seçerek ve paketinizin ağırlığını ya da hacim hesaplaması için gerekli ölçüleri girerek kargonuzun fiyatını öğrenebilirsiniz. Yine sitemiz üzerinden online olarak kargı gönderme sürecinizi başlatabilirsiniz.

 

Polonya'ya Kargo Fiyatları

 

E-ticaret satışları, Polonyalı turistler, Polonya’ya yatırım yapan yatırımcılar Polonya’ya olan kargo trafiğini arttırmaktadır. Polonya’ya kargo göndermek için Turkbox’u  tercih ederek havayolu taşımacılığı il gönderilerinizin birkaç gün içinde uygun fiyatlarla istenilen adrese teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Firmamız rakiplerine göre sunduğu kaliteli hizmete kıyasla oldukça düşük fiyatlarla taşımacılık işlemlerini gerçekleştirmektedir. 

 

İsviçre'ye Kargo Fiyatları

 

İsviçre’ye kargo fiyatları gönderinin içeriğine, seçilen taşıyıcı firmaya ve İsviçre’ye kalkan uçak sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Kargonuzun fiyatını düşürmek için öncelikle paketin içerisine gereksiz ağırlık koymayın sonrasında paketinizi göndereceğiniz ürünün boyuna eş değer yapın. Küçücük ürün için kocaman koli kullanmayın mesela. Kargo firması seçiminde ise asla sadece firmanın fiyat politikasına göre seçim yapmayın. Firmanın verdiği fiyat kadar verdiği hizmetin kalitesini de göz önünde bulundurun.