Telefon: +90 850 303 99 25

Mail: info@turkbox.com.tr

İngiltere'ye Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

İngiltere'ye Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

Dünya çapında sınırları kaldıran buluş olan internet, insanların ülkeler arası iletişim ve etkileşiminin artmasına sebep olmuştur. Birbirine kilometrelerce uzaklıkta olan insanlar internet sayesinde istedikleri zaman istedikleri saatte iletişim kurabilmektedir. Hele ki e-ticaret sistemi sayesinde insanlar oturdukları yerden dünyanın herhangi bir noktasından alışveriş yapabilmektedir. Online sistem her ne kadar her alanda kendini ispat etmiş olsa da bazı resmi işlerde ıslak imzalı belgeler istenildiği için ülkeler arası iş ortaklığında bulunanların, yurtdışında eğitim alanların ya da almak isteyenlerin evrak gönderme ihtiyacı da artmıştır. Tüm bu ve bunun gibi benzer durumlar sayesinde de İngiltere’ye olan kargo gönderme ihtiyacı doğal olarak artmıştır. Bu artışın sonucu olarak da insanlar ya da işletmeler İngiltere’ye en ucuz nasıl kargo gönderilir sorusuna cevap aramaya başlamıştır.

 

İngiltere Kargo Ücreti Nasıl Hesaplanır?

 

İngiltere’ye kargo gönderme ihtiyacınız olduğunda ve konuyla ilgili kısa bir araştırma yaptığınızda karşınıza bu konuda hizmet veren birden fazla kargo şirketi çıkacaktır. Eğer ilk defa yurtdışına kargo gönderecekseniz bu konuda aklınız oldukça karışabilir. İngiltere’ye gidecek olan paketinizin gönderi fiyatı her firmanın fiyat politikaları doğrultusunda değişkenlik gösterecektir. Burada yapılması gereken asla sadece fiyata odaklanarak firmalar arası karar vermek olmamalıdır. Aksi takdirde paketinizin istenilen adrese çok geç ulaşması ya da hiç ulaşamaması gibi can sıkıcı durumlarla karşılaşmanız söz konusu olabilir. İngiltere kargo ücretinizi https://www.turkbox.com.tr/ internet adresimize girerek pratik bir şekilde anında hesaplayabilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken kargo fiyatının belirlenmesinde temel etken olan gönderi ağırlığının ya da hacminin öğrenilmesidir. Paketinizin ağırlığını gram ya da kilogram cinsinden ölçüm yapabilen herhangi bir aletle tartabilirsiniz. Sistem 500 gr’dan başlayarak 30 kg’a kadar olan ürünlerin ağırlığını hesaplayabilmektedir. Sonrasında paketinizin kargoya verilecek paketlenmiş halinin yüksekliği, boy ve en ölçümlerini sitemize yazdığınızda sistem otomatik hacim hesaplaması yapacaktır. Fiyatın belirlenmesinde ağırlık ya da hacim ölçümlerinden değeri yüksek olan dikkate alınır. Yaptığınız ölçümler sonucun da değeri yüksek olan birimin ölçüm değerini siteme girdiğinizde ve gönderilecek ülke olarak İngiltere seçimini yaptığınızda sistem gönderi fiyatınızı karşınıza çıkaracaktır. 30 kg üzeri gönderileriniz ve yurtdışı kargo gönderim trafiği yoğun olan işletmelere özel tanımlanan fiyat tarifelerimiz için bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

 

İngiltere’ye En Ucuz Kargo Gönderimi

 

İngiltere’ye en ucuz kargo gönderiminin yanı sıra güvenli ve hızlı bir gönderi süreci içerisinde yer almak adına Turkbox ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Firmamız kaliteli hizmeti en uygun fiyat seçenekleriyle vermeyi hedef haline getirmiş yurtdışı kargo firmasıdır. İngiltere’ye hem uygun fiyatla hem de kısa sürede ve sorunsuzca teslim edilen paketleriniz size yurtdışına kargo gönderme konusunda sorunsuz ve konforlu bir deneyim yaşatmaktadır. İngiltere kargo gönderilerinizde sadece fiyatı baz alarak kargo firması tercih ederseniz gönderim sürecinin stresli bir süreç olmasına zemin hazırlayabilirsiniz. Firma tercihlerinizde fiyatın yanı sıra firmanın ulaşılabilir, güvenilir ve hızlı teslimat yapabilir olmasının da göz önünde bulundurulması son derece önemlidir. İngiltere’ye en ucuz kargo gönderimi için kargo bedeline etki edecek değişkenlerin bilincinde olmanız gerekir. Bu değişkenler üzerinde sizin sorumluluğunuza düşen en önemli detay hacim ağırlığının düşük olması için gönderi paketini bilinci olarak gönderinin boyutlarıyla örtüşecek şekilde yapmaktır.

 

En Uygun Fiyatlarla İngiltere’ye Kargo

 

İngiltere’ye kargo göndermek istediğinizde kargonuzun fiyatını etkileyen çeşitli değişkenler mevcuttur. Bu değişkenlerden biri gönderinin gideceği ülkenin Türkiye’ye uzaklık mesafesidir. Türkiye uzaklık mesafesi artan ülkelerin gönderi fiyatı da artacaktır. Diğer belirleyici seçtiğiniz yurtdışı kargo firmasının fiyat politikasıdır. Kargo fiyatının belirlenmesine doğrudan etki eden son faktör de en önemli değişken olan paketinizin ağırlık ya da hacim faktörüdür. Gönderinizin fiyat hesaplamaları yapılırken paketin ağırlık ya da hacim değerlerinden değeri büyük olan dikkate alınmaktadır. Yani paketinizin ağırlığı fazlaysa ağırlık üzerinden hacmi fazlaysa hacim değeri üzerinden fiyat hesaplaması yapılır. En uygun fiyatlarla İngiltere’ye kargo gönderebilmek için gönderinizin hacminin azalması için paketlemeyi olabildiğince gönderinin boyutunda yapmalısınız. Gönderinin paket boyutu büyüdükçe hacim ağırlığı daha fazla çıkacağından paket boyutunu minimum olarak ayarlamalısınız. Gönderinin doğru ve bilinçli paketlenmesi demek kargo gönderim maliyetlerinin düşmesini sağlamak demektir. 

 

TurkBox Kalitesiyle İngiltere’ye Kargo Gönderme

 

İçinde bulunduğumuz zamanda yurtdışı kargo gönderim ihtiyacı çağın getirdiği yeniliklerden dolayı ivme kazanmıştır. İnsanların talebini karşılamak adına bu konuda hizmet veren pek çok firma piyasada faaliyete başlamıştır. Yurtdışına kargo taşımacılığı yapmak profesyonellik, kurumsallık, bilinçli çalışma arkadaşları, ülkelerin taşıma kanunlarının bilinmesi ve güncellemelerin takip edilmesi, teknolojik taşıma sistemleri gibi şartları taşımayı gerektirir. Aksi takdirde yurtdışı kargo taşıma süreçleri sekteye uğrayabilir ve firma bu konuda yetersiz ve verimsiz kalabilir. İngiltere’ye kısa süre, güvenle kargo göndermek istiyorsanız ve bu süreci stressiz, sıkıntısız atlatmak istiyorsanız TurkBox ailemizin bir parçası olmanızı tavsiye ederiz. Turkbox kalitesiyle İngiltere’ye kargo göndermek demek;

 

  • Kaliteli hizmetten en uygun fiyatlarla yararlanmak demek.
  • Kargo gönderim süreci başlamadan önce ve sürecin her aşamasında ve sonuçlanmasında sürekli iletişim kurabileceğiniz, paketinizin her detayıyla ilgili bilgi alabileceğiniz uzaman desteği demek.
  • Paketinizin en hızlı ve güvenilir şekilde istediğiniz adrese teslim edilmesi demek.
  • Teslimatta ortaya çıkabilecek muhtemel problemlerde paketinizin aynen size iade edilmesi demek.
  • Kurumsal şirketlerin ekstra avantajlarımızdan faydalanması demek.
  • Mikro ticaretle ilgilenenlere ücretsiz ihracat desteği sağlanması demek.
  • Gönderim işlemlerini online olarak başlatıp her anının online olarak görüntülenebilmesi demek.
  • Sınırsız online müşteri danışmanlarımızdan ya da whatsapp iletişim hattımızdan her konuda faydalanmanız demek.
  • Müşteri odaklı hizmet anlayışımızla İngiltere’ye kargo gönderme sürecinden maksimum fayda sağlamanız demek.

whatsapp