Telefon: +90 850 303 99 25

Mail: info@turkbox.com.tr

Aras Kargo Yurt Dışı Kargo Gönderimi

Aras Kargo Yurt Dışı Kargo Gönderimi

Aras Kargo Yurtdışı Kargo Gönderimi

 

 

Aras Kargo takibi nasıl yapılır?

 

Aras Uluslararası hizmeti ile dünya çapında kendini kanıtlamış çözüm ortakları sayesinde yüklerinizi “Standart, Ekspres, Havayolu Taşımacılığı ve Karayolu Taşımacılığı” hizmet seçeneği ile 5 kıtada 265 ülkeye ulaştırabilmektedirler.

• Standart Servis seçeneği: Zaman hassasiyeti olmayan kargolarınızın daha avantajlı teslimat ücretleri ile makul teslimat süresi içerisinde varış noktasına ulaştırıldığı uluslararası servis türüdür.

Ekspres Servis seçeneği: Zaman hassasiyeti olan kargolarınızı taahhüt edilen süre içerisinde varış adreslerine en hızlı şekilde ulaştırıldığı uluslararası servis türüdür.

• Hava Taşımacılığı Hizmeti: Dünyanın tüm havalimanlarına minimum ağırlıktan uçak kiralamaya kadar kargolarınızı kapınızdan teslim alarak Havayolu Taşımacılığı ile ulaştırıldığı uluslararası hizmet türüdür.

• Karayolu Taşımacılığı Hizmeti: Karayolu Taşımacılığı ile kargo ve komple ithalat/ihracat taşımacılığı yaparak, yüklerinizi varış noktasına veya gümrüğe teslim edildiği uluslararası hizmet türüdür.

İlgili kargonuzun takibini Aras Kargo web sitesi veya Turkbox.com.tr sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Aras Kargo Fiyatları ne kadar?

 

Aras ailesinin yaklaşık 12.000 üyesi bulunmaktadır. 4000'den fazla araçla Türkiye genelindeki 825 şubeden her ay 12 milyon noktaya gidilmektedir. Dilerseniz şık, dayanıklı ve ihtiyacınıza uygun çevreci paketleme seçenekleri ile kargolarınızı şubelere paketleyerek gönderebilirsiniz.

Ücretler sabit değildir, bu nedenle net bir ücret vermek mümkün değildir. Net ücretleri ilgili yerlerden öğrenebilirsiniz.

Yurt içi ve yurt dışı hizmetlerinin yanı sıra ihtiyaç anında yararlanabileceğiniz ek hizmetleriyle de hayatınızı kolaylaştırmaya çalışmaktadırlar.

  • Telefon
  • SMS
  • Taşıma Güvencesi
  • Mobil Alan

Aras Kargo, hizmet kalitesi, ileri teknolojisi, kabul görmüş standartlara uygunluğu ve yaygın taşıma ağı ile Türk Kurye ekspres kargo sektörünün lider kuruluşudur ve bu nedenle ücretleri de çok uygundur.

 

Aras Kargo kaç günde gelir?

 

Austrian Post, gelecekte Aras Kargo'nun işlerini daha da genişletmeyi planlıyor. Son üç yılda yıllık ortalama yüzde 15 büyüyen şirket doğru yolda. Şirketin izlediği yol, Aras Kargo'nun oldukça dinamik bir pazardaki konumunu daha da güçlendirme ve şirketin müşteri odaklı çözümlerine yatırım yapma hedefiyle devam edecektir.

(Viyana/İstanbul) 2013 yılından bu yana, Austrian Post, Türkiye'den kargo hizmeti veren Aras Kargo a.ş.'nin yüzde 25 hissesine sahip. O zaman bile, kurucu ve sahibi aile Aras ile Austrian Post arasında hisselerini artırmak için temel bir niyet ve anlaşma vardı.

0-600 km arası mesafeler için 1 gün, 600 km ve üzeri mesafeler için 2 gün içerisinde kargonuzu teslim edebilmektedirler. Standart tedarik alanlarının dışında olmayan, haftanın belirli günlerinde teslimatların yapıldığı kasabalar veya yerleşim yerleri vardır. Aynı gün alıcısına teslim etmek istediğiniz 30 kg'a kadar olan gönderileriniz için ARAS günlük hizmetinden yararlanabilirsiniz.  Bu hizmet aynı zamanda gönderilerinizi aynı gün içerisinde alıcısına ulaştırmaktadır.

Siparişleriniz kargoya verildikten sonra şehre bağlı olarak normal şartlarda 1-3 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilir. Merkez İstanbul'da, İstanbul'dan verilen siparişler çoğunlukla sevkiyatın yola çıkmasından 1 gün sonra oluyor.

whatsapp