+90 505 996 02 39
info@turkbox.com.tr
English

İnsanların sınırsız ihtiyaçları, hızla gelişen teknoloji ve nihayetinde teknolojinin altın çocuğu hükmünde olan internetin keşfi..Son yirmi yılda ne kadar da çok şey değişti hayatımızda! Dünya sınırlarını kaldırdı, gidilemeyen, ulaşılamayan ne varsa "bir tık uzaklık" tabirinden nasibini aldı. Bu müthiş icadın getirdikleri götürdüklerinden fazla mı tartışılır ama internet sayesinde hayatımızın bambaşka bir seyir aldığı su götürmez bir gerçek.

19.yy’a kadar develer ve eşeklerin yükünü çektiği büyük kervanlarla yapılan uluslararası taşımacılık günümüzde teknolojinin de gelişmesiyle yerini; modern gemilere,uçsuz bucaksız yollarla karayolu taşımacılığına ve tabi ki hızın ve güvenin sembolü uçak taşımacılığına bıraktı.Kısacası artık sınırlar kalktı ve insanların uluslararası ticari ve bireysel gönderilerini kolayca yapabilmesinin önü internetle birlikte daha da kolaylaştı.

Yurtdışına bir kargonuz mu var ? Yurtdışına kargo göndermenin en kolay yolunu mu arıyorsunuz? Zahmet çekmeden oturduğunuz yerden yurtdışı gönderilerinizin fiyatını  mı hesaplamak istiyorsunuz? Bu makalemde siz değerli okuyucularıma bu soruların cevaplarını anlatmaya çalışacağım.

Şimdi yapmanız gereken elinize telefonunuzu,tabletinizi yada dizüstü bilgisayarınızı almanız ve geriye yaslanıp www.turkbox.com.tr adresine girmenizdir. Açılan sayfada Türkiye’den yurtdışına hangi ülkeye kargo gönderisini yapmak istediğinizi seçiyorsunuz. Yurtdışına göndermek istediğiniz kargonuz: Almanya,İngiltere, Amerika gibi çok bilinen yada Brunei  Sultanlığı gibi pek de aşina olmadığınız bir ülke olabilir. Bilmenizi istediğim şey; Turkbox ile dünyanın 226 ülkesine zahmetsizce uluslararası kargo gönderimi yapabileceğinizdir. Yurtdışına kargo göndermek istediğiniz ülkeyi seçtikten sonra hazırladığınız gönderinizin ölçülerini ve ağırlığını sisteme giriyorsunuz. ve en can alıcı noktaya geldik; az önce belirttiğim paket ölçülerini Turkbox websitesine girdikten sonra  yurtdışı gönderinizin fiyatını anında otomatik olarak görebiliyorsunuz. Artık Yapmanız gereken son şey:  Turkbox.com.tr adresine üyelik bilgilerinizi kaydetmeniz, teslimat adresini yazmanız ve ödemenizi yapmanızdır.

Tebrikler!  Yurtdışına göndermek istediğiniz kargonuz için gerekli tüm işlemleri evinizden ya da ofisinizden ayrılmak zorunda kalmadan gerçekleştirdiniz. Kargonuz artık emin ellerde. Paketiniz ortalama 1-4 iş günü içerisinde belirttiğiniz adrese teslim edilecektir.

Teknolojinin nimetlerinde faydalanmak ve kargonuzu yurtdışına zahmetsizce göndermek işte bu kadar basit. Uluslararası gönderileriniz için aklınıza takılan tüm sorularınız için www.turkbox.com.tr adresini ziyaret  edip, online olarak tüm sorularınıza cevap bulabileceğinizi de unutmayın.

Herkese kucak dolusu sevgiler..