Telefon: 0850 303 99 25

Mail:info@turkbox.com.tr

Yurtdışı En Ucuz Kargo

Turkbox' ile Uygun Fiyatlı Yurtdışı Paket Taşımacılığı

Yurtdışına En Ucuz Kargo Ücretini Bulmak.

 

Artik dilimize yerleşen ve pelesenk olan kelime gruplarindan biri “Global Dünya”. Peki; global dünyanın hayatımıza, özelliklede uluslararası paket taşımacılığı konusunda yansımaları nelerdir ?

Bugün, dünyanın en ücra köşelerinde yeni keşfedilen bir buluş, bir teknoloji firmasının yeni geliştirdiği akıllı telefon ya da farklı bir ülkede yeni kreasyonunu henüz tanıtan bir moda şirketi... Dünyada olup biten herşey  ait olduğu ülke sınırlarının çok ötesinde, dünya ile anında etkileşim gösterip, bu yeniliklerden yanı başınızda var olduğunu ve gerçekleştiği hissine kapılmanızı sağlıyor.

Moda,teknoloji,eğitim ve ticaret kısacası hayatın her alanında dünya ile entegre olmuş faaliyetler, ülkeler arasındaki taşımacılığın değişerek gelişmesini imkan veriyor. Yurtdışına gönderilerin bu kadar önemli olduğu günümüzde, bireylerin ve kurumların yurtdışına  en ucuz kargo ücretini bulma konusunda ciddi araştırmalara girmeleri ve yurtdışı kargo maliyetlerinde en ucuz fiyatlara ulaşmak için ciddi mesai harcamaları kolaylıkla anlaşılabilir bir durumdur.

Uluslararası taşımacılık kavramı genel manada her ne kadar ticari faaliyetleri yansıtsa da; yurtdışına, ailenizin fertlerinden birine ya da bir arkadaşınıza kargo göndermek isteyebilir,  e-ihracat yaparak uluslararası bir müşterinize gönderi yapmak isteyebilirsiniz. Yurtdışında okuyan çocuğunuzun Türkiyeden olan ihtiyaçlarını karşılamak isteyebilir,  okul  veya iş başvurusu için belge,dosya pasaport gibi önemli evrakların da yurtdışına  gönderilmesini isteyebilirsiniz.

Özellikle ülkemiz gibi gelişmekte olan ve dünyaya açılmaya çalışan ülkelerde; Amerika, Kanada gibi Kuzey Amerika ülkerine ; Almanya,İngiltere,Hollanda, Belçika,İtalya İspanya gibi Avrupa ülkerine, Dubai, Katar, Suudi Arabistan ,Yemen, Ürdün gibi körfez ülkerine, Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan gibi Türki Cumhuriyetlere  kargo gönderme maliyetlerini düşürmek için alternatif yöntemler geliştirmek için yatırımlar yapılmaktadır.

Turkbox; yurtdışına yapılan gönderilerde en ucuz kargo fiyatlarına hızlıca ulaşmanızı sağlayan, uluslararası kargolarda örneğin Almanyaya, Kanadaya express  kargo göndermek istediğinizde anında yurtdışı kargo fiyatlarını hesaplamanıza olanak veren , ETSY, Amazon gibi yurtdışı e-ihracat gönderilerinde uygun uluslararası fiyat tekliflerine ulaşmanızı sağlayan, teknolojik yapısıyla; Türkiyeden yurtdışına kargo gönderimi konusunda sürekli kendini yenileyen ve  yatırımlarını uluslarası taşımacılığın handikaplarını aşma konusunda planlayan bir yurtdışı kargo firması olarak karşımıza çıkmaktadır.

Turkbox bu yönüyle yüksek  gönderi hacminden sagladigi indirimli fiyatlari musterilerinin hizmetine sunarak  yurtdışı kargo alanında yenilikçi olmanın gururunu yaşıyor. Avrupa, Amerika, Rusya ve Ortadadoğu gibi dünyanın en stratejik pazarlarında uluslarası kargo maliyet sorunsalını aşmanıza yardımcı olmak konusunda  çalışmalarına devam ediyor,

Sizde www.turkbox.com.tr adresini ziyaret ederek en uygun yurtdışı maliyetleriyle hizmet alabilir. Türkiyeden yurtdışına paket taşımacılığında express gönderim hizmetine Turkbox ile  ulaşabilirsiniz.