Telefon: 0850 303 99 25

Mail: info@turkbox.com.tr

Uzakdoğu Ülkelerine Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

Uzakdoğu’daki istediğiniz ülkeye hızlı ve ucuz kargo gönderimi yapmak için firmamız Turkbox'ın internet sitesi üzerinden online başvuruda bulunarak gönderi sürecinizi kolaylıkla başlatabilirsiniz. Uzakdoğu’da özellikle Çin’in ticaret hacmi oldukça gelişmiştir. Özellikle e- ticaret alışverişlerinin artmasıyla, Uzakdoğu’da eğitim görenlerin olmasıyla, Uzakdoğu’ya ülkemizden yatırım yapanların ve Uzakdoğu’da hayatını devam edenlerin olmasıyla ülkemiz ile Uzakdoğu ülkeleri arasında yoğun bir kargo alış verişi trafiği olduğunu söylemek mümkündür. Turkbox olarak karşılıklı ülkelerin taşıma yasalarına uyan her türlü ihracat ürünlerinizi, ders notlarınızı, sözleşmelerinizi, fiyat tekliflerinizi, kataloglarınızı, tapularınızı güvenle, kısa süreler içerisinde Uzakdoğu'da istenilen adrese ulaştırmaktayız. Uzakdoğu taşımacılığında hava yolunu kullanan şirketimiz 1 gün ile 5 gün arasında ürünlerinizi istediğiniz adrese teslim etmektedir.


Türkiye'den Uzakdoğu Ülkelerine Kargo Gönderimi


Uzakdoğu ülkelerine kargo gönderim sürecinizi hemen başlatmak için yapmanız gereken tek şey  https://www.turkbox.com.tr/ adresli internet sitemize girerek kargonuzu göndermek istediğiniz Ortadoğu ülkesini seçmek ve paketinizin ağrılığını ya da hacminin hesaplanabilmesi için gerekli verileri girmektir. Tüm veriler girildikten sonra paketinizin gönderim bedeli ekrana yansıyacaktır. Gönderim bedelini sepete ekledikten sonra sistemimize giriş yaparak banka kartı ya da kredi kartı ile ödeme işleminizi tamamlamalısınız. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra sistem tarafından verilen gönderi kodu ile paketinizi en yakın yurtiçi kargo şubesinden karşı ödemeli olarak bize göndermelisiniz. Yapmanız gerekenlerin hepsi bu kadar. Bundan sonraki süreçte web sitemiz üzerinden kargonuzu verilen gönderi kodunu girerek takip edebilirsiniz.


Çin'e Kargo Ücretleri


Kargo gönderilecek ülke Çin olunca, şöyle bir gerçekle yüzleşmemiz kaçınılmaz. Çin, Türkiye’nin ithalat yaptığı en önemli pazarlardan biri. Hem devlet hem de Türkiye’de yaşayanlar Çin’den sürekli alışveriş yapmakta dolayısıyla Türkiye’den Çin’e kargo gönderilmesinden ziyade kargo gelme sayısı çok fazla. Çin, Amerika’dan sonra dünyanın en güçlü ekonomisine sahip adeta ihracat şampiyonu. Dolayısıyla Çin’in kargo almaktan ziyade gönderme trafiği çok daha yoğun. Ancak Türkiye’ye yatırım yapan Çinliler, buraya tatil amaçlı gelen Çinliler ile Çin’de yaşayan ya da eğitim gören öğrencilerin Çin’e kargo ihtiyaçları olmakta. Çin’e kargo ücretleri gönderinin ağırlığına ve kapladığı alana göre değişmektedir. Çin, Türkiye’ye uzak mesafesi olan bir ülke olduğu için mutlaka hava yolu taşımacılığı tercih edilmelidir. Hava yolu taşımacılığı diğer seçeneklere göre daha maliyetli olmakla birlikte Çin’e kalkan uçak seferlerinin sayısının az olmasıyla da kargo fiyatlarını bir tık daha yükseltmektedir. Ancak ekonomik seçeneklerin tercih edilmesiyle de paketlerin teslimat süreleri çok uzamakta hatta kayıplar yaşanabilmektedir.


Singapur'a Kargo Ücretleri


Singapur’a karga göndermek istediğinizde https://www.turkbox.com.tr/ internet sitemiz üzerinden kargo gönderme sürecinizi başlatabilirsiniz. Turkbox ailesi olarak Singapur’a kargo ücretlerinizi düşürmekte gönderilerinizi kısa sürede güvenle istediğiniz adrese teslim etmekteyiz. Gönderi takibinizi size verilen gönderi numarası ile istediğiniz zaman web sitemiz aracılığıyla yapabilmenize imkan tanımaktayız. Her türlü sorunuz için online danışma hattımızdan ya da whatsapp iletişim hattımızdan destek alabilirsiniz..


Güney Kore'ye Kargo Ücretleri


Güney Kore’ye’ yatırım yapan iş adamlarının ve e-ticaret satışı yapan işletmelerin daha sık ihtiyaç duyduğu Güney Kore’ye kargo gönderme Turkbox garantisiyle sorunsuz olarak yapılmaktadır. Taşımacılıkta havayolunu tercih eden firmamız gönderilerinizi kısa sürede ve güvenle alıcılarına ulaştırmaktadır. Güney Kore’ye kargo ücretleri gönderinizin ağırlığıyla birlikte değişmekle birlikte firmamızın benimsediği fiyat politikası verdiği hizmete nazaran en alt limittedir.


Tayland'a Kargo Ücretleri


Geniş bir turizm kapasitesi olan Tayland ülkemizde yaşayanlar tarafından tercih edilen tatil tercihlerindendir. Sürekli gelişmekte olan ülkeye, Türkiye'den çeşitli sebeplerle kargo gönderme ihtiyacı doğmaktadır. Turkbox avantajlarından faydalanarak Tayland'a kargo ücretlerinizi düşürebilir, konforlu hizmetin tadını çıkarabilirsiniz.


Malezya'ya Kargo Ücretleri


Malezya’ya kargo gönderileriniz için https://www.turkbox.com.tr/ adresimizden online başvuruda bulunarak kargo gönderme sürecinizi başlatabilirsiniz. Malezya oldukça uzak bir ülke olmasına karşın firmamız havayolu taşımacılığını kullanarak 1gün ile 5 işgünü arasından gönderilerinizin istediğiniz adrese teslim edilmesini sağlamaktadır. Firmamız Malezya’ya kargo ücretlerinde de en uygun fiyat avantajına sahiptir. Fiyat avantajının yanı sıra kaliteli hizmet ve kesintisiz bilgi paylaşımı ile sağlıklı bir kargo gönderim süreci deneyimlemenizi sağlamaktadır. 


Endonezya'ya Kargo Ücretleri


Endonezya, ülkemize oldukça uzakta ve bünyesinde yüzlerce ada barındırdığından, Endonezya’ya kargo göndereceğiniz şirketi titizlikle seçmelisiniz. Aksi takdirde uzun ve yorucu bir kargo gönderim süreciyle epey hırpalanabilirsiniz. Turkbox ailesi olarak profesyonel çalışma arkadaşlarımızla ve çalışma disiplinimizle en uzak noktalara dahi kısa süreler içerisinde teslimat yapmaktayız. Endonezya’ya kargo ücretleri uzak mesafe olmasından dolayı artmakla birlikte firmamızın düşük fiyat politikasıyla dengelenmektedir.


Japonya'ya Kargo Gönderimi


Japonya dünya üzerinde Amerika ve Çin’den sonra 3. En güçlü ekonomiye sahip ülkedir. Türkiye açısından ithalatın yapıldığı önemli ülkelerdendir. Japonya’ya kargo göndermek istediğinizde uygun fiyat avantajlarından ve kaliteli hizmetimizden faydalanmak için Turkbox'ı tercih etmelisiniz. Kargo gönderim ve takip işlemlerinin kolaylıkla yapıldığı sistemimizde rahat bir kargo gönderme süreci yaşayacağınızdan şüpheniz olmasın.


Avustralya'ya Kargo Gönderimi


Avustralya’ya kargo gönderimi, Türkiye’ye çok uzak olması bakımından dikkatli olunması gereken bir durumdur. Mutlaka gönderinizi havayolu taşımacılığı yapan firmalar aracılığıyla göndermenizi tavsiye ederiz. Aksi taktirde gönderinizin ayı geçen teslimat sürelerine hazırlıklı olmanızda fayda var.


Yeni Zelanda’ya Kargo Gönderimi


Yeni Zelanda'ya kargo gönderimi yapmak istediğinizde Turkbox’u tercih ederek oldukça uzak olan bu ülkeye gönderilerinizin kısa sürede ve en ucuz fiyatlarla ulaşmasını sağlayabilirsiniz.


Hong Kong'a Kargo Gönderimi


Uzakdoğu’nun en gösterişli şehirleri arasında yer alan Hong Kong’a kargo gönderimi için hemen internet sitemiz üzerinden başvuru yaparak kargo gönderim işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Havayolu taşımacılığını kullanarak gönderilerinizi 1 ila 5 gün arasında istediğiniz adrese teslim etmekteyiz.

whatsapp