+90 505 996 02 39
info@turkbox.com.tr
English

Mng Kargo Yurtdışı Kargo GönderimiMng Kargo takibi nasıl yapılır?

MNG Kargo müşteri beklentilerini karşılayarak taahhüt ettiği sürede kargo teslim etmeyi, gelişen teknolojilerin kullanımında lider olmayı ve sektörde müşterilere her zaman 'kaliteli' hizmet sunmayı hedeflemektedir.

MNG Kargo kaliteli, güvenli ve müşteri odaklı bir yaklaşımla “Her zaman doğru, zamanında ve hızlı teslimat” ilkesini benimsiyor.

Bu sayede her bir kargonun koordinat oluşumuna bağlı olarak Müşteri-Şube bazlı, yoğunluk-sıcaklık haritaları, CRM için veri kaynağı, yönlendirme ve anlık takip alt yapısını sağlamıştır. E-ticarette artan işlem hacmine bağlı olarak doğru coğrafi kod ile doğru teslimat şubesini bulmak için algoritma geliştirmeleri ile hata oranını düşürmeye sürekli devam etmektedirler.

MNG'den kargonuzun nerede olduğunu anında öğrenebilirsiniz. Fatura numarası ve seri numarasına göre arama yapmak için A000001 olarak giriş yapmalısınız. Takip numarası 12 haneli bir numaradır. Bu 12 haneli numarası ilgili kargo arama yerine yazarak gerekli takibi sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda MNG Kargo web sitesi veya Turkbox.com.tr sitesi üzerinden de gerekli kontrolleri yapabilirsiniz.Mng Kargo Fiyatları ne kadar?

Mng kargoda ücreti belirlemek hususunda önemli olan, gönderinin ağırlığıdır.

MNG şehir içine kargo gönderim ücretleri;

  • 0-2 kg arasına 14,22 TL
  • 1-2 kg arasında 26,64 – 31,60 TL
  • 3-5 kg arasında 34,09 – 42,37 TL
  • 6-10 kg arasında 53,96 – 66,38 TL

Satıcı ödemeli bir alışveriş yaptıysanız, bu durumda kargo ücreti ödemenize gerek yoktur.  Mobil teslimat kapsamında adresten teslim alma, adrese teslim, sigorta, mesafe ve varış adresi dikkate alınarak fiyat hesaplaması da yapılır.

Herhangi bir alışveriş sitesi veya diğer çevrimiçi hizmet veren firmalar için kargo hizmeti sunmaktadır. Adrese teslim veya kargo şubesine teslim görülebilir. Mng Kargo ile firmaya özel bir takım ücret anlaşmaları bulunmaktadır. Belirli bir miktardan itibaren ücretsiz olarak teslim ederler. İşbirliği için bireysel yayın faaliyetleri de mevcuttur.

Kargo paketinin ağırlığı ve boyutu, ürünün normal ya da hızlı kargo seçimi, kargo ücretini değiştirecektir. Örneğin 2 kg'a kadar kargo ücreti 20 TL olarak sabitlenmiştir. Yük taşıma ücreti mesafe ve km'ye göre değişmektedir. Şehir dışı fiyatları görün, kilometreye göre değişir ve nakliye ücretine eklenir.Mng Kargo kaç günde gelir?

Kargonuz, alıcının faturada belirtilen adresine kuryeler tarafından teslim edilecektir. Alıcı yoksa ihtar bırakılarak kargo şubeye iade edilir.

3 iş günü içerisinde alıcı ilgili şubeye ulaşması gerekmektedir. Aksi takdirde kargo çıkış noktasına iade edilecektir. Şartlar dâhilinde il merkezlerinde 600 km mesafeye kadar 1 iş gününde; 600-1000 km mesafeli gönderiler 2 iş gününde; 1000 km üzeri mesafeli gönderiler 3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Bireysel müşteri ihtiyaçlarının arttığı tatil köyleri, fuar ve etkinlik lokasyonlarında, yüksek navlun kabul ve dağıtım potansiyeli ile kırtasiye şubeleri tüm hizmetlerinin sunulduğu mobil şubeler de mevcuttur. Buradan da teslimat sağlanmaktadır. Mng ile gönderileriniz aynı gün alıcısına teslim edilir. Zamana duyarlı gönderileriniz için ideal çözüm, hizmetin en iyisidir. Bu hizmet ile İstanbul'un en hızlı dağıtım ağını kullanmaktadır.

MNG Kargo hafta içi 08.30 ile 18.00 saatleri arasında çalışmaktadır. Cumartesi günleri 08.30 – 14.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Pazar günleri resmi tatildir.